Hmm mal sem zmedena .Danes kličem hrvaško iz mobitela pa mi skoz govori da je napaka v povezavi.Številka je druga kot lani sem jo pa našla na njihovi spleni strani tako da mora bit prava.A je spet kaj na novo pa jaz ne vem??
petardica 
Telefonske številke
Petardica, za božjo voljo, in zdaj naj bi na tem forumu vedeli, zakaj ene številke ne moreš priklicati, ali kaj? Tolikanj jasnovidni pa tudi nismo. Kot nismo pred tedni vedeli, kaj za vraga naj bi pisalo v enem pismu, ki so ga spisali na neki inšpekcijski službi...
Vendelina jr.
Petardica je hotela vprašat, če je kaj novega v klicih na Hrvaško. Če se je kaj spremenilo v mednarodnih klicih. Sicerr je zdaj že na morju in upam, da je našla, kar je iskala. Čauuu
Sy
No in Petardica je bila deležna vzgojne besede.
japaja
| japaja je napisal/a: |
| No in Petardica je bila deležna vzgojne besede. japaja |
| Sy je napisal/a: |
| Petardica je hotela vprašat, če je kaj novega v klicih na Hrvaško. Če se je kaj spremenilo v mednarodnih klicih. Sicerr je zdaj že na morju in upam, da je našla, kar je iskala. Čauuu Sy |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
