Jaz tudi delim višek brez menjave.
Loni Makaroni 
Mercator nalepke
tudi jaz jih podarim
evamaja
Še ena, ki ne rabi Mercatorjevih nalepk.
Imam tudi nekaj Tuševih.
Če jih kdo potrebuje, jih z veseljem pošljem.
veverica
Nudim 50 Mercatorjevih nalepk, se pa priporočam za 20 Sparovih.
Hvala!
jankica zivjo, jz bi pa rabla te nove merkatorjeve nalepkice ..za salcke...ce ma mogoce kdo kej odvec ....lahk menjam za tus ali spar
hvala !!
Bonky
Jaz bi tudi imela Mercator nalepkice, če jih ima kdo preveč. V menjavo ponudim 2 Big bang in 4 DM (2 natiskani in dve nalepljeni), pa tudi sparovih imam ogromno.
Ic3PrIncZ
Jaz zbiram nalepke za sestrino kuhinjsko garnituro. Zelo bi bila hvaležna za merkatorjeve nalepke.
odpišite za podatke
puma85
Tudi jaz zbiram mercatorjeve nalepke, v zameno pa nudim sparove nalepke~ 50 nalepk
s.marinka4
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
