jaz sem kupika mešalca z gnetilkama znamke bosh z veliko dodatki (sesekljalnik,..) prejšnji teden v mercatorju za 50 eurov.ima zelo tiho delovanje,z njim sem zelo zadovoljna.
zzani
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.