"kva dogaja"?

Zelo dobre mandarine trenutno imajo v Hoferju. Pa pomaranče tudi Sem pa opazila, da se je njihova (Hoferjeva) mešanica za kruh podražila kar na 99 centov. No, ja saj ni tako zelo draga, a dražja sigurno je... blažkaa
hoj! no ja, to me ne ravno veseli, a še zmerom jo bom kupovala. mi zeloo ustreza, posebno tista s semeni. so pa tudi sosedove mandarine zelo kvalitetne; sočne in aromatične, le lupijo se malce težko. GOSPAKATJA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.