Sneg

ali kdo ve, kako ali zakaj nastane sneg? Čimveč informacij potrebujem ker jih nikjer drugje na spletu ne najdem. Pa ni potrebno grozno strokovno razlagat, ker hčerka potrebuje v osnovni šoli. Hvala

ariella

Vlaga se nabere okoli kondenzacijskih jeder (delci prahu,...) in ker je mrzlo zmrzne okoli, tako nastane snežinka. Zato sneži, če je temperatura nižja od 0 stopinj. Veri
http://sl.wikipedia.org/wiki/Sneg petkica
najlepša hvala za odgovore. Naloga narejena. ariella

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.