Imajo ga v Nami, sem ga videla še prejšnji teden.
Loni Makaroni 
Joj, kako sem jaz vesela - dan kot ga že dolgo ni bilo
| lidka je napisal/a: |
| Gogad, veš kje je H&M, tam na trgu (Alter Platz )??? Čisto v centru??? Moreš vedet, sem prepričana... No od H&M samo še malo dol, na isti strani... : ) Jaz tudi nisem prej vedela...
lidka |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
