Jaz tudi vedno uporabljam masleno kremo pod tičino, lahko gre tudi čokoladna glazura. Za to vem.
Sem pa tudi jaz zasledila da je nekdo napisal da gre pod tičino rastlinska smetana. Sicer sem vprašala za podrobnejša pojasnila, pa ni bilo odgovora.
Pomoje je bolš da uporabiš masleno kremo, ker je sigurno v redu....
AngelGirl88 - si pa zeloooooooo korajžna da si se lotila take torte, sploh če je to tvoj začetek ustvarjanja.
Jaz sem se pri moji prvi enonadstropni zelo bala kako bo vse skupaj stalo, pa imam za sabo kar nekaj tortic
Sporoči kako bo uspelo ...
Nujno rabim pomoc-dvojna cokoladna torta
skoz hodim gledat, če si dala gor končen izdelek... sej boš, AngelGirl88, a ne?
alibaba
Tudi jaz čakam in čakam.....
Prav nevčakana sem
Angel... poročaj nam kako napreduješ....
Moja torta je še v hladilniku. Ne morem zmešat rjave barve take kot mora bit.... 
pot tičino se smetana definitivno topi
katka
katka lopatka misliš povedat da se tičina na smetani topi ... 

ja, ja seveda - posledice včerajšnjega žura :)
katka
Tko je koncana slikce so objavljene http://www.moj-album.com/uredi/angelgirl88/1
AngelGirl88
Joj kako si lepo naredila. In super si se spomnila za pokrov.
Ali si vmes med plasti dajala slamice ali kako si izvedla, da se ne udira?
ma jz sm to kr eno torto na drugo polozila brez teh slamic, mami je vedno tako delala in nikoli se se ni udiralo. Res pa je da je vedno delala sadne in jih pol cez noc obtezila tko da se pol ni mel kaj za udirat
AngelGirl88
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
