Dipsi, jaz bi naredila dve enaki...pa na eno napisala 5, na drugo 0 in ju postavila skupaj...
Ali pa bi eno naredila temno, drugo svetlo, yin-yang sistem...
Vendelina jr.
Nujno rabim pomoc-dvojna cokoladna torta
| AngelGirl88 je napisal/a: |
| Ratal!!! Hvala tko tlele so trenutne slikce biskvitov sam ni vseh na slikci, vseh skupi je pa 9 http://www.moj-album.com/uredi/angelgirl88/1 AngelGirl88 |
Angel kako lep biskvit ti je ratal. Po katerem receptu si delala?
jz to delam za 15 ljudi in je 3 nadstropna
AngelGirl88
Sem mal študirala da bi naredila eno pravokotno nanjo pa bi potem dala še torto v obliki srca.
Dipsi
5 jajc
20 dkg sladkorja
20 dkg moke
vanilij sladkor
pecilni prašek
Stepemo 5 rumenjakov,
dodamo 8 žlic vode, mešamo,
dodamo sladkor in vanilij sladkor,
stepemo beljake v posebni posodi,
v prvodno zmes dodamo moko in
pecilni prašek, malo mešamo in
narahlo dodamo stepene beljake.
Pečemo 3krat na 200° 10-12"
Po tem receptu s tem da sm dala na krozenje zraka in je fuul leps prsl kot moji mami poanvadi k da pa samo zgoraj in spodaj
AngelGirl88
3 nadstropna za 15 ljudi? Uf potem se pa boste najedli torte.
Ma to je tut tko bl sej pomoje se bo v 2, 3 dneh pojedla pa glede na to da so sami mladi fantje vecinoma bo sla se prej :)
posodobljam slikce s peke na strani
AngelGirl88
Aja pa zakaj je men to tok "pomembno" ker je to prvic k delam torto :)
AngelGirl88
Kaj mislite a bi mi tičina masa zdržala, če bi torto namazala z rastlinsko smetano?
Vedno sem jo namazala z masleno kremo pa mislim, da je Reca napisala da je njena torta bila namazana s smetano in potem oblečena v tičina maso pa je bilo vse u redu, se ni nič namehurila.
Dipsi
Men so rekli v pekarni vrhnika da nikakor ne smem dajat smetane gor pol pa ticino ker se stopi
AngelGirl88
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
