Pojoča smreka

Živjo ali mogoče kdo ve ali letos že stoji pojoča smreka pred maximarketom oziroma ali sploh bo stala in kakšen je kaj urnik nastopov? Prejšnji teden je še ni bilo.

hvala

Danes sem šla mimo pa nisem še nič videla. Nekaj pa postavljajo, ampak mislim, da bo to drsališče. Lp nabiralka
Pred leti sem prvič uspela videti "pojočo" jelko. Bila sem zelo razočarana! Pevci sploh niso peli, pesem so predvajali na kaseti. Bilo je nekaj pevcev, ki so bolj ali manj uspešno odpirali usta. londonska rezina
Je ne bo,drsališče pa je že kak teden postavljeno. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.