Živjo ali mogoče kdo ve ali letos že stoji pojoča smreka pred maximarketom oziroma ali sploh bo stala in kakšen je kaj urnik nastopov? Prejšnji teden je še ni bilo.
hvala
Živjo ali mogoče kdo ve ali letos že stoji pojoča smreka pred maximarketom oziroma ali sploh bo stala in kakšen je kaj urnik nastopov? Prejšnji teden je še ni bilo.
hvala
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.