Novitete

tema je zaklenjena

GOSPAKATJA  

član od: 27.11.2007

sporočila: 259

tema odprta - 6. dec 2007 17:05 | ogledi: 1.615 | odgovori: 3

hoj! meni se je trapasto zdelo že, da so po tv propagirali "merkatorjevo mesto" v šiški 5.12. zvečer: češ pridite 5.12. popoldne na otvoritev; pa se mi ne bi trapasto zdelo, da me vskakokrat ko vstopim na kulslo pozdravi "noviteta" pohištveni sejem ! če je zadeva mimo, je mimo ! a ni logično, da se jo odstrani? sploh pa kot "noviteto"??!!?

GOSPAKATJA

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

6. dec 2007 22:41

Oh gospaKatja včasih je dobr tudi kako stvar spregledati in se ne obremenjevati za brez veze. leni1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

7. dec 2007 0:56

Joj, joj, ne tako zelo zelo ostro! Najbrž je že kakšen razlog, da je tema še prisotna. Konec koncev bi tole sodilo kvečejmu na ZS administratorju, ne pa, da se za to (u)porabi posebna tema. Sploh pa, kaj ima KulSlo z reklamo na TV? Ima ta ustanova spletno stran, tam se najde kakšen nalsov, pa se tja piše. Zelo dvomim, da odgovorni na Tv (katerikoli že) berejo tukajšnje teme! Razen, če delate reklamo za ........

Zaklepam temo, ker je brezpredmetna.

 

rimljanka

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

7. dec 2007 7:05

Pozabil sem izbrisati zadnjo noviteto na KulSlo, zato je gospo tako pojezilo. Za boljšo voljo sem jo izbrisal in dodal novo: Indijsko kuhinjo. Gospa Katja, upam, da je prav. Drugič pa me res po ZS obvestite, ker javna tema to res ni. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti