Big bang nalepke

Mene pa zanima, če je komu slučajno ostala kakšna nalepka od Big Banga, izdajali so jih do 30.11 vnovčljive pa so v prvi polovici decembra. Meni manjkata še dve! Če je komu kakšna ostala, bi se močno priporočala - javite se mi na zasebni pošti! Prosim!

Suzana

zana25

Jaz bi pa lepo prosila ,če ima kdo odveč te nove nalepke od Big Banga modre,pa mi jih lahko odstopi,rabim pa tri!

 

hvala za odgovore in lepo se imejte

marjeta10

Spet jaz ,ali res nima nihče kakšne nalepkice zame,prosim,prosim!

 

lp

marjeta10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.