Nujno bi rabila kakšen dober nasvet. Kupujemo nov hladilnik in zelo mi je všeč sharpov SJ300NSL mango. Zanima me kvaliteta znamke in pa servisne storitve.
Hvala za morebitne odgovore in lep dan
karfiola
Nujno bi rabila kakšen dober nasvet. Kupujemo nov hladilnik in zelo mi je všeč sharpov SJ300NSL mango. Zanima me kvaliteta znamke in pa servisne storitve.
Hvala za morebitne odgovore in lep dan
karfiola
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.