Kuhinjsko korito

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

11. feb 2011 8:34

Odgovor za Lili a. Jaz pri svetovanju strankam vsekakor ponudim korita Alveus (Kovinoplastika Lož), cenovno so ugodna, velika izbira modelov in obdelave, v kompletu dobite pripadajoči odtok, če želiš dobiš poleg tudi pipo (mislim, da je kakšnih 10 modelov pip), v primerjavi z ostalimi znamkami, se mirno lahko kosa v kvaliteti materiala in izdelave, od večine je tudi trdnejši zaradi malo debelejše pločevine, zraven lahko dobiš kot dodatno opremo razne deske, lesene ali steklo, odcejalnike...kar precej stvari, pa tudi sem malce lokalpatriota, čeprav sem doma iz čisto drugega konca Slo. Alveus tržijo pri vseh prodajalcih bele tehnike in na oddelkih z kuhinjami, kjer si lahko ogledate korita. Če pa na internetu poiščeš model, ti ga tudi pošljejo po povzetju. Sam imam v kuhinji Alveus basic 80, je super. janko1

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

11. feb 2011 9:23

če nimaš prostora za dvojno se mi zdi dobra rešitev tudi tole vedro:

paše v korito, lahko v njega odlagaš posodo.

ali pa kaj takega:

www.mojalbum.com/naredilaana

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

11. feb 2011 16:02

bannanna je napisal/a:

Tole korito je res super, sploh v kombinaciji z izvlečno "tuš" pipo (zelo malo špricanja naokoli po pultu ), je pa res, da pod tako globokimi koriti običajno ne ostane nič od "podkoritne" omarice - niti za koš za smeti ni prostora (moraš upoštevat, da je pod koritom še odtočni sistem). Spet drugi so mnenja, da poglobljena korita niso fajn, ker je drža bolj prisilna - sključena. kafetarca Sovica Oka

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

13. feb 2011 9:34

Mene pa vsak dan znova mori, da imam 1,5 korito, čeprav imam še pomivalni stroj. V novi kuhinji ni šans, da se odpovem dvojnemu koritu.

Sanjam pa o tem

lepo izkoristi kot, pa še odlagalno površino ima...

Ampak ima tudi lepo ceno

čoko

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

13. feb 2011 9:56

Kafetarca pri nas pa imamo pod takim enojnim koritom, ki ima zraven še mini koritce in luknjo za z biološke odpadke še bojler, pa smeti in še polno čistil. Je pa res, da je bilo potrebno za smeti omarico malo predelati.

 

Vilma

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. feb 2011 10:02

Nimam pomivalnega stroja, pa mi enojno korito vseeno zadostuje, imam pa podoben ajmar in odcejevalnik kot sta prilepljena malo više. Praktični zadevi, obe. Glede na to, da ne kuham za 10 ljudi, tudi piskri niso enormno veliki, še največja je zadnja pridobitev, 6,5 l ekonom lonec, pa ni težav s pomivanjem. O pomivalnem stroju sanja moj dragi, jaz sploh ne... Če ga bo hotel imeti, ga bo že nabavil, sama ne dam zanj niti fičnika.

Loni Makaroni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. feb 2011 14:19

Loni, tako sem jaz govorila - potem mi ga je enkrat, ko sem bila na seminarju, pripeljal in zmontiral. Sedaj ga ne dam za nič na svetu  (ne dam seveda oba - moža in pomivalnega stroja ).

lp

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. feb 2011 18:08

elaphus, saj ne, da bi bila proti pomivalcu, nič nimam ne proti stroju in ne proti onemu na dveh nogah, samo sama ne bom zanj prispevala nič. Govoričenja so, da se nekaj obeta za moj rojstni dan, čeprav sem že izjavila, da bi raje kaj takšnega: http://www.garmin.si/view_product.php?product=010-

Stane približno isto.

PS Tako smo mi naši mami kupili sušilec za perilo.

Loni Makaroni

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. feb 2011 18:14

Uh, Loni, oboje se splača imet. Al razširi žlahto al pa pri pomivalcu počakaj na drugi rojstni dan .

lp

cervus

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. feb 2011 18:42

Žlahto bom razširjala drugo leto , tako da bo pomivalec počakal. 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti