je morda kdo kdaj delal in se učil po knjigi access 2003? Jaz se sedaj tega programa učim in nimam pojma. Če mi kdo lahko pomaga, bi prosila, da se mi oglasi na ZS.
Hvala in se opravičujem, ker spet težim ampak pri nas tečajev na to temo ni.
ariella
je morda kdo kdaj delal in se učil po knjigi access 2003? Jaz se sedaj tega programa učim in nimam pojma. Če mi kdo lahko pomaga, bi prosila, da se mi oglasi na ZS.
Hvala in se opravičujem, ker spet težim ampak pri nas tečajev na to temo ni.
ariella
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.