Ker je med obiskovalci kulinaričnih strani kar nekaj študentarije, me zanima, če kdo študira psihologijo in v kolikor je med vami kakšen tak, prosim, če se mi lahko oglasi na zasebna sporočila.
Lep dan vsem skupaj
rrr
Ker je med obiskovalci kulinaričnih strani kar nekaj študentarije, me zanima, če kdo študira psihologijo in v kolikor je med vami kakšen tak, prosim, če se mi lahko oglasi na zasebna sporočila.
Lep dan vsem skupaj
rrr
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.