Ali morda veste, če te copate še kje prodajajo? Včasih so jih imeli v Borovem. Če kdo kaj ve o tem, bi prosila za "napotke" ![]()
LP!
mijam
Ali morda veste, če te copate še kje prodajajo? Včasih so jih imeli v Borovem. Če kdo kaj ve o tem, bi prosila za "napotke" ![]()
LP!
mijam
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.