tigris če ti smem samo dati en nasvet : kupi raje vodnega,se pravi takega z vodnim filtrom.Lahko samo za suho sesanje ali pa za mokro/suho.Pri obeh gre vsa umazanija v posodo z vodo,katero potem ko je umazana,enostavno zliješ stran.
Tako kot si napisala,vrečke za sesalce so drage in zraven tega gre pri takšnih sesalcih ogromno prahu nazaj v zrak.Pri drugih brez vrečke se pa zelo hitro zamaši tisti "hepa" filter,ki ga je treba karnaprej čistiti.Že ob misli na čiščenje in praznjenje vrečk mi gredo kar dlake pokonci (sem alergik).Glede na to,da sem imela že obe vrsti sesalcev (z in brez vrečke),se nebi nikoli več odločila za nobenega drugega,kot vodnega.
Že kar nekaj časa imam sesalec H2O in ga res ne zamenjam.
No,ampak kot pravim,take so moje izkušnje.

Kristina
Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 26. nov 2007 14:21:34