No lepa reč, na gradu sem bila ob pol dveh, ko je bilo ravno zatišje. Očitno so bili vsi na kosilu. Škoda, da dopaldan nisem prižgala računalnika in tako žal nisem prebrala tvojega posta Reca. No, se bova pa dobile enkrat kar tako. Sem pa zelo gledala, kje bo kakšna kuhalnica, pa nič...
Ja, razstava je bila res lepa. Vse tiste orhideje, ah...
Vandrovka
Ljubljanski grad-božična prodajna razstava
Meni so otroci žal prekrižali načrte-višja sila-Ali imaš vsaj kakšno fotko,da si malo oči spočijem?
anaeva
Vandrovka velja. Fotk nimam ker bi bilo v tistem direndaju nemogoče slikat.
lp Vesna
Tudi meni je moje dete začelo bruhati že na vsezgodaj, potem se je umirilo in smo šli, ampak samo do pol poti , smo se mogli obrniti, ker je spet začela bruhati. Ni imelo smisla z bolnim otrokom dalje, zdravje in dete sta mi pač prvo.Tako, da se tudi jaz priporočam, če je katera kakšno fotko naredila.
LP, Rmeli
Rmeli
Za vse, ki se niste mogle udeležiti razstave - fotke
http://vandrovka.moj-album.com/album/10232478/
Vandrovka
Vandrovka, najlepša hvala.
Lp, Rmeli
Rmeli
pa še fotke iz siolove strani
http://galerije.siol.net/default.aspx?id_portal=11400&
Kira
HVALA
Kira,Vandrovka,aki,res lepo in prijazno od vas za tele fotke
anaeva
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
