Zanima me, če je mogoče že kdo dobil aparat za peho kruha, za zbrane račune Mercatorja? Kako dolgo ste čakali nanj in ali ste z njim zadovoljni?
Basti
Zanima me, če je mogoče že kdo dobil aparat za peho kruha, za zbrane račune Mercatorja? Kako dolgo ste čakali nanj in ali ste z njim zadovoljni?
Basti
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.