Srbenje v ušesih

mijamarija  

član od: 19.4.2006

sporočila: 529

2. okt 2008 10:30

Hojla! Tudi jaz imam iste probleme kot jih navanjete nekateri.Zelo neprijetno in moteče.Grem v lekarno in si nekaj od teh pripravkov nabavim. Lep in ne preveč srbeč dan! mijamarija

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. okt 2008 10:09

Ja jaz naprimer danes nisem nič spala,to je noro,kako to srbi.Čez eno uro sem naročena pri zdravniku,najbrž bo kaka alergija ne vem bom sporočila ko pridem nazaj.Srbi ne lasišče,pa obe rami in en uhelj(zunanji del).... petardica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. okt 2008 10:31

Sicer verjetno čisto mimo, ampak mojo teto jei tako zelo srbelo in srbelo, da je končala na urgenci, globoko noter so našli klopa, prej ga na vseh pregledih niso opazili. Potem se je težava nehala.

Loni Makaroni

baška  

član od: 24.3.2008

sporočila: 221

3. okt 2008 12:24

Jaz imam s tem težave že nekaj let. Sem bila pri specijalistu in so mi odkrili neke bakterije. Takrat sem dobila antibiotike in je bil nekaj časa mir. Nato se je spet pojavilo. Moja zdravnica pa mi je dala kremo Diprogenta, to si dam zvečer s palčko v uho, v uho dam vato, da mi ne teče po blazini in če že ne zjutraj, pa po dveh do treh mazanjih sigurno mine. Potem imam nekaj mesecev mir in ko se mi ponovi, ponovno namažem. Lep pozdrav! baška

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

3. okt 2008 14:39

Meni srbijo ušesa , ko je moja alergija na vrhuncu. Srbečica je v notranjosti in je zelo intenzivna. Prsta pa ne morem več kot toliko poriniti v uho. Ob tem me srbi tudi nebo v ustni votlini pa oči itd. Včasih eno bolj drugo manj.....Naj se pregleda tudi pri alergologu! kruhy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti