Stojalo za rože

j04  

član od: 19.11.2004

sporočila: 119

tema odprta - 21. nov 2007 10:49 | ogledi: 1.973 | odgovori: 2

Hoj!

Lepo prosim za pomoč. Rada bi kupila stojalo za eno lončnico, katero naj bi bilo izdelano iz nekakšne sive kovine, za ploščo (prostor kamor se postavi lončnica) pa naj bi bil marmor,steklo ali pa kar kakšna keramika.

Prosim, če ve katera za koga, ki dela kaj takega naj mi sporoči.

Lep ,,zimski ,,dan

j04

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. nov 2007 11:38

To bi načeloma morali znati izdelati tisti obrtniki, ki izdelujejo različne roštilje in kotle (strojni klučavničarji ipd)...Jaz bi na tvojem mestu pred obiskom takega obrtnika malo prelistala po revijah, ki se ukvarjajo z vrtnarjenjem, tam boš našla kar nekaj primerkov stojal in izberi takega, ki ti je kolikor toliko všeč. V nasprotnem primeru boš odvisna od mojstovega smisla za estetiko... Pa tudi kakšni kamnoseki (ki v glavnem živijo od izdelave nagrobnih spomenikov) bi se tega najbrž lotili. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 21. nov 2007 11:39:42

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

21. nov 2007 12:31

Vendelina je napisala že precej uporabnih napotkov, mogoče ti prav pride še link, če bi prišlo v poštev kovano stojalo: http://www.uko.si/ (pod "unikati" je marsikaj zanimivega).

LP, V.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti