Tečaj peke kruha pri goljatu

Sem še bolj začetnik, grem pa k Goljatu na ečaj peke kruha in žemelj. Tisti ki ste to že preizkusili, mi prosim povejte ali moram kakor koli biti opremljen za ta tečaj(predpasnik, kapa...) Hvala in lep pozdrav!

peters

razen dobre volje ne rabiš ničesar Loni Makaroni
Hvala Loni! peters

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.