Sem še bolj začetnik, grem pa k Goljatu na ečaj peke kruha in žemelj. Tisti ki ste to že preizkusili, mi prosim povejte ali moram kakor koli biti opremljen za ta tečaj(predpasnik, kapa...) Hvala in lep pozdrav!
peters
Sem še bolj začetnik, grem pa k Goljatu na ečaj peke kruha in žemelj. Tisti ki ste to že preizkusili, mi prosim povejte ali moram kakor koli biti opremljen za ta tečaj(predpasnik, kapa...) Hvala in lep pozdrav!
peters
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.