Vodenje zbirke receptov

neznan uporabnik

tema odprta - 4. avg 2002 18:01 | ogledi: 2.441 | odgovori: 5

Napisal sem program za vodenje zbirke receptov v posebej prilagojeni podatkovni zbirki, ki uporabniku ponuja prijazen vmesnik za urejanje zbirke ter iskanje in izpisovanje receptov. Vnešeni recepti so shranjeni v dvonivojski drevesni strukturi, lažji vnos pa omogočajo vgrajeni šifranti za sestavine, merske enote in vire receptov.

Program najdete na naslovu http://damir.gajba.net/recepti.html, od koder si ga lahko brezplačno prenesete na svoj računalnik in preizkusite.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. avg 2002 18:17

Obsikovalce velja obvestiti, da ta program ni v nikakršni povezavi z našo stranjo in ni izdelan niti podprt na Kulinarični Sloveniji. Po domače povedano, ta program nima veze z nami! Samo v vednost. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. avg 2002 19:26

Vsekakor. Če je bilo iz prvotnega sporočila morda razumeti drugače, se opravičujem. Obvestilo sem tu objavil zato, ker sem menil, da bi znal izdelek obiskovalce teh strani zanimati. To je tudi razlog, da sem ga uvrstil med Pisma bralcev, ki so še najbolj podobna splošnemu klepetu, in ne med Obvestila KulSlo, kamor bi uradno podprt program spadal. Tap

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. avg 2002 19:36

Saj ni problema. Raje pojasnim, kot da bi kdo narobe razumel. Povedano ni bilo nič narobe. Mimogrede, link ti pa ne deluje. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

4. avg 2002 19:45

Hvala za opozorilo. Skript na strani je k povezavi vključil še vejico in jo tako pokvaril. Škoda, ker se ne da popraviti začetnega sporočila, ampak samo odgovore. Naj zapišem še delujočo povezavo: http://damir.gajba.net/recepti.html . Tap Sporočilo je spremenil(a) Tap dne 04. avg 2002 19:48:17

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

4. avg 2002 19:46

Pismo lahko tudi popraviš, ni treba pošiljati novega. Popraviš ga tako, da klikneš na znak s svinčnikom, lahko ga seveda tudi zbrišeš. Pozdrav Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti