Parfumi

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

11. mar 2011 18:48

Bulgarijev Jasmin noir - že drugo zimo moj favorit. Za poleti pa Kenzo Eau d`ete. Light blue pa tudi ni slaba izbira. So pa tele naše razvadice kar drage, ali ne? Lisa

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

11. mar 2011 19:03

Oh, odvisno od razpoloženja, vremena, letnega časa, hormonske situacije.... Givenchy Organza Dazzling Gold Estee Lauder (če katera ve, kje se ga dobi v Evropi, se zelo priporočam!) 5th Avenue Elizabeth Arden Flower Kenzo Laura Laura Biagiotti She Wood Velvet Forest DSQUARED2 Anais Anais Cacharel Gucci Guilty ...... no, zadnji dve sta kolonjski vodici, ampak tudi to včasih paše.... zdaj bo kdo, ki se spozna, lahko že čisto natančno izdelal moj psihološki profil. Predvsem se pa šele zdaj vidim, da se definitivno preveč zadržujem po duty freejih na letališčih. Sonja

damas  

član od: 24.8.2006

sporočila: 14

11. mar 2011 19:10

Trenutno mi je najljubši parfum od Avril Lavigne - The forbidden rose. Meni zelo lepo diši in ni vsiljiv (kar mi je zelo pomembno - eni so preprosto preveč močni). lana

slovinkita  

član od: 6.3.2006

sporočila: 248

11. mar 2011 19:39

Moji so vedno koncentrirani (če je karkoli v spreju kiham kot zmešana )in trenutno ga od L'Occitane Cherry Blossom ne zamenjam za nič drugega...ok, če lih pridem spet do Fragonardevega Lune de miel, pa tudi nič narobe slovinkita

Čarli08  

član od: 4.1.2010

sporočila: 275

11. mar 2011 20:17

Bvlgari White Tea, Green Tea Čarli08

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti