Mini pečica

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

4. okt 2010 17:37

Ja vem ,da je nekaj drugega.

Samo me zanima ali je ta pečica mišljena samo za pečenje,ali bi se dalo v njej,mogoče sam kaj pogreti.Sam kakor sem brala je res samo za pečenje.Tako,da iz tega nakupa ne bo nič.

kriznana

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

4. okt 2010 18:40

Glej Kriznana, ta pečica je popolnoma enakovredna navadnim vgradnim pečicam. Samo dimenzijsko je manjša. V njej lahko pečeš, greješ, dušiš in sušiš... vse kar lahko počenš v tistih 'tapravih', 'tavelikih'. Možno je celo, da kje najdeš kakšno z ventilatorjem (če ga te še nimajo). Še več! Manjšo pečico je celo lažje projektirat tako, da je temeratura po prostoru primerno enakomerna.

 

 

Sergej

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

4. okt 2010 18:52

No, pri nas so jih prodali že dopoldne. Me pa zanima, da ne grem po nepotrebnem v lov, če bi se dalo stlačit notri tudi pekač premera 28cm? Vem, da piše, da gre notri 26cm pizza, ampak tudi pri moji usihajoči pečici piše, da je za pekače dolžine največ 32, pa gre brez problema tudi 35cm. V glavnem, če jo je kdo danes kupil, bi prosila, če mi to lahko pove., da vem, koliko se sekirat, če je slučajno ne dobim

 

Eleanor  

član od: 22.10.2009

sporočila: 26

4. okt 2010 19:31

Mislim da so jih pred popoldnevom razprodali povsod. Meni je ni uspelo dobit. Če je niste kupili danes je verjetno ne boste mogli več. Če pa komu rata najt trgovino , ki jih še ima, pa naj še meni eno rezervira. Eleanor

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

4. okt 2010 21:59

Škoda, jaz sem jo pa dopoldne gledala v trgovini, pa je nisem upala vzet. Smotka, če mi ne bi ustrezala, bi jo lahko zdajle že preprodajala na Kulinariki... Vseeno hvala za pomoč! Vanilija

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

5. okt 2010 8:40

kriznana je napisal/a:

Ja vem ,da je nekaj drugega.

Samo me zanima ali je ta pečica mišljena samo za pečenje,ali bi se dalo v njej,mogoče sam kaj pogreti.Sam kakor sem brala je res samo za pečenje.Tako,da iz tega nakupa ne bo nič.

kriznana

 

Kriznana v vsaki pecici se da tudi pogret  

Ce ne rabis neke fansi mikrovalovke, jo imajo ugodno v Leclerku - cena nekaj cez trideset + 20% bonusa na kartico (od jutri dalje)

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

5. okt 2010 13:05

Sergej C hvala za odgovor nekaj takega sem hotela vedeti.

 

 

Rebecca rabim samo za kaj pogret pa mogoče kaj odtalit .V uporabi ni dostikrat.Hvala za obvestilo glede Lecrelka.Pri nas ne dobimo njihovih letakov tak ,da večkrat pogledam na njihovo stran na internetu.Ker čeprav sem iz Celja se dostikrat odločim v njihovi trgovini v Lj ali pa Mb.

Na obeh imam še nekaj bonusa ,tak,da grem pogledat to.

 

 

kriznana

Katja D  

član od: 20.5.2006

sporočila: 446

5. okt 2010 15:35

Jaz sem včeraj popoldan v Hoferju nasproti Kemofarmacije v LJ (Cesta na Brdo) videla še cel kup teh pečic. Kako je danes, pa ne vem ...

Katja D.

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

5. okt 2010 15:54

Ni bilo nobene, zgodaj popoldan danes.

rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti