Povsem nepotrebno. Moje mnenje je, da ni bilo nič takega, kar bi to opravičevalo.
Tisti, ki se je za to odločil, je vrli potomec inkvizitorjev in vseh tistih, katerih IQ ne dosega 95 točk.
Bravo!!!
habibi
Povsem nepotrebno. Moje mnenje je, da ni bilo nič takega, kar bi to opravičevalo.
Tisti, ki se je za to odločil, je vrli potomec inkvizitorjev in vseh tistih, katerih IQ ne dosega 95 točk.
Bravo!!!
habibi
Jernej - Urednik Kulinarične SlovenijeKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.