Tudi jaz jo imam, staro tri mesece. Zelo smo zadovoljni z izvedbo (hitro - v enem dnevu in pol, profesionalno, super fantje). Streha je doživela že "vihar", pa je bilo vse v redu. Priporočam (ugodno razmerje cena - kvaliteta).
LP
Barbra
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.