Vse najboljše vsakemu posebej. Lepo praznujte!
matilda
Rojstni dan
Vsem želim vse najboljše!![]()
Mora pa biti res fino, če imaš rojstni dan na Martinovo![]()
![]()
!
Nena-morje
vse najboljše
nektarina
Vse najboljše in najlepše vsem in vsakemu posebej!





buča

Sporočilo je spremenil(a) buča dne 10. nov 2007 14:45:24
Tudi jaz se pridružujem čestitkam! 

regina
Vse naj,naj in da se vam uresničijo skrite sanje.
AN
vse najboljše in najlepše vam želim tudi jaz.
ariella
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
