A ni prav pezò?! jaz sem namrec zmeraj govorila pezò, pa druge sem tudi slisala...ja clovek se res vse zivljenje uci!
lucka
Izrazi, ob katerih vas zvije...
hahaha avto-peaugeot-če sem prav napisala
ham-njam
Danes je pa res dober dan, ker je bil sončen, ker sem se iz srca nasmejala na tole temo.
Sama pa ponavadi težko slišim, če nekdo osebo vika na način: "gospa boste kupila solato?" Pa še druga cvetka: " Ljubljana, kje so roke?"
Bodimo pozitivni, pa bo svet lepši! Lepo pozdravljeni.
fuksija
| anamarija1 je napisal/a: |
| Mene pa zvija, ko nekateri rečejo Pežo namesto Pižo |
![]()
![]()
![]()
![]()
| berny je napisal/a: |
| Mene je pa zadnjič zvilo na nekem koncertu, ko je pevec zaklical "Kje ste Kranj?" berny |
Niti pežo niti pižo, ampak pəžo 
anamarija1, jaz pa ravno obratno, kot sem napisala pri preizkuševalcu, zvi jeme, če reže kdo Pižo...
katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
Katka meni je še huje Piđo........
saš
Katka, pa tudi tisti c ni pravi pri Ibizi ... bere se pa se podobno kot th v angleščini (nekaj med s-jem, z-jem, t-jem in h-jem)
veverica
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
