Pozdrav članicam in članom

Sanjam,da letim,

na krilih vetra zdaj lebdim,

nese me tja.......tja,kjer žalost se konča,

kjer sreča se začne,za vse.

Vem ,sanjati ne smem,

pa vendar,srečna sem,da sem!

Življenje jemlje in daje nam,

zato srečni bodimo vsi,

ker skupaj smo,

tu kjer se srečujemo.

Da pozabimo na težave in skrbi,

pa naš kulslo vsak dan poskrbi.

Vsem skupaj želim sanjski Martinov vikend!

lp

marjeta10

Hvala, hvala! Mi tu gor smo tak vredi, da imamo prav vedno Martina, pa Veliko noč, pa BOžič,....ko si na KulSlo je prav vsak dan praznik!!!!! titta=
marjeta10, zelo lepo in hvala. Tudi jaz se pridružujem, veselo Martinovanje vsem. Kajcika
Enkraten uvod v praznovanje! Hvala za lepe želje in lepe besede! daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.