Kyara je rekla, da moraš piti pivo in pol teci po stopnicah, vendar pazi da se ne spotakneš
Na tem linku smo se kar veliko pogovorili, verjetno ti bo prav prišel:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=1164čni%20kamni
Anamarija
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.