Vilerjevi gobleni

ZANIMA ME ,ČE KDO IZDELUJE TE GOBLENE ,KJE BI SE DALO DOBITI KATALOG LE-TEH ???

VIDELA SEM ŽE IZDELANE IN SO ČUDOVITI.

LP IN HVALA ZA ODGOVORE.

SULI

Jaz imam ravno enega na stojalu,pred davnim časom sem dobila tri iz Nemčije.Ker se zelo počasi dela imam sedaj drugega v izdelavi.Če pobrskaš po Googlu,boš dobila katalog,zelo so lepi,samo dragi....uh.... lp goga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.