A ima mogoče katera kakšnega medvedka odveč? Pri nas namreč nimamo nevem kako radi čokolino a koledar pa bi imeli vseeno. Če ima kdo kaj odveč prosim če mi sporoči. Bomo zelo hvaležni.
Lp
BPETRA
Temo je spremenil(a) BPETRA dne 07. nov 2007 17:40:35
A ima mogoče katera kakšnega medvedka odveč? Pri nas namreč nimamo nevem kako radi čokolino a koledar pa bi imeli vseeno. Če ima kdo kaj odveč prosim če mi sporoči. Bomo zelo hvaležni.
Lp
BPETRA
Temo je spremenil(a) BPETRA dne 07. nov 2007 17:40:35
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.