Večerja za otroke

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

7. nov 2007 21:43

zakaj naj nebi bili cevapcici zdravi? ycrna

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. nov 2007 21:46

Za omako bolognese, makarončke in solato boš dala maksimalno 30€ (za omako cca 20€, makarončki 4€, ostalo solata, če boš delala npr. zeljno bo prišla skozi še ceneje), pa boš prav tako imela zelo dober in nasiten obrok, ki je na splošno znan kot hrana, ki jo imajo otroci radi, pa tudi priprava ni ne vem kako zahtevna. Torej če daš to na tehnico naproti 300€, mislim da ni dileme. Mi včasih ne damo toliko za cel mesec. katjushka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8702

7. nov 2007 21:52

Meni pa ni jasno... kam boš pa dala 40 otrok. Kaj pa krožniki, žlice, vilice? A bo to zunanja varianta, kot piknik?

 

Pozdravček!

jaggy  

član od: 12.8.2004

sporočila: 34

6. dec 2007 13:30

ycrna je napisal/a:
zakaj naj nebi bili cevapcici zdravi? ycrna
Pardon izrazu sam ka vam ni jasno mislim zakaj še kr čevapčiče?! Sej ne rečem je okusno ampak pol ti je slabo lahko dobiš zaprtje pa tud pečt jih ni tako lahko potem prej pleskavice pa še ja niso tako zdravi sicer tako ali tako ni nič več zdravo kar kupimo v trgovini. Hvala Vam za te predloge morem rečit da sem naredil gris dal malo vanilijevega sladkorja še zraven in na koncu ga je blo skoraj polovico premalo čeprav sem ga skuhal 15l. LP vsem skupaj Ambrož

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

6. dec 2007 15:04

Ambrož oprosti, ampak naš mlajši bi bil lačen, ker ne mara mleka in mlačnih izdelkov. Starejši ( 13 let ) bi pa poleg zvrhanega krožnika gresa zmazal še porcijo makaronov, pice ali čevapov. Zdravo prehrano naj se izvaja doma in v šolski kuhinji ( utopija), ne pa na raznih kolonijah, šolah v naravi.................. In me resnično zanima koliko 18 letnikov je za večerjo gres na mleku brez česarkoli drugega. ( pa s tem ne mislim osladno osladkanega in prekritega z kakavom - kar nekateri počnejo in se tolčejo po prsih kako zdravo kuhajo svojim otrokom ) Sem pa vesela tvojega uspeha. Lumpica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti