Dekoracija iz sladkorja pri goljatu

Neroli  

član od: 25.11.2006

sporočila: 119

17. dec 2007 16:54

Ojla, tako kot je Stana rekla - ko gledaš mojstru pod prste kako ustvarja, vse zgleda zeloooo enostavno, ko pa sam probaš pa je malo težje hehe. Moram reči, da mi je bilo zelo zanimivo, nekaj popolnoma novega, lepega in sladkega... ane Stana in Veri? Hruškabanana prav dobro ti je šlo, si včeraj dokazala :)), Habibti... je prstek ok al ga še zmeraj pihaš? hehe lp Neroli

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

17. dec 2007 18:17

stanaaaaaa, slikaj!:) Da nam bojo malo fauš! Mimika, vžigalica je ravno najslabše, saj les gori s sajami, verjetno bi bilo boljše na plinskem štedilniku, še boljše pa z gorilnikom (ali laboratorijski ali kuhinjski ali pa za varjenje, kakršnega je imel mojster) moža vprašaj, če mate kaj takega doma... Veri

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

17. dec 2007 23:49

jaz mam pa prste čist boleče  in rdeče......

LP

cervus

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

17. dec 2007 23:59

Bom jutri poslikala, da se malo pohvalimo z izdelki (z mojstrovo pomočjo, seveda )

Pa da se še malo pohvalim: jaz sem že danes zjutraj delala nekaj s tem sladkorjem. Saj ne, da bi bila tako grozno pridna ampak bolj iz nuje... Namreč, ko sem sinoči prinesla te čudovite izdelke domov, sem ugotovila, da je nekje med potjo moj labod ostal brez kljuna. Ne, ne, nisem ga pojedla, mam dve priči, pa še vozit sem morala   Še sreča, da sem sfehtala malo tega sladkorja pri Goljatu in sem ga lepo stopila v mikrovalovki na silikonskem podstavku, dodala malo oranžne barve in na hitro oblikovala kljun oz. nekaj, kar naj bi bilo temu podobno. En del sem stopila nad svečko in ga prilepila mojemu bogemu labodu. Uh, kok sem ponosna

Še nekaj me matra... Kam ste spravili te izdelke? Ugotavljam, da nimam nobene primerne posode. Goljat je rekel, da jih damo pod steklen zvon, pa nimam nič takega doma. Zaenkrat sem dala kar v en rostfraj pisker, ki ima steklen pokrov pa malo tistega silke gela (ali kako se mu že reče) zraven. No ja, če ne najdem nič pametnega, lahko še vedno pojem

 

stana

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. dec 2007 7:18

stana.r je napisal/a:

Bom jutri poslikala, da se malo pohvalimo z izdelki (z mojstrovo pomočjo, seveda )

 ............................................................................................................................ ............................................................................................................................. stana

A je že jutri? 

ežoj

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

18. dec 2007 9:39

evo v mojem albumu si lahko ogledate dekoraciji. Bom se danes bolj posvetila slikanju....včeraj sem bolj na hitro ker je bila že pozna ura. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

18. dec 2007 9:51

Dekoracije so lepe, ampak prsti so pa res nastradali. :))

 

 

barbara9

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

18. dec 2007 10:31

Neroli, prstek ima kar lep mehurček cez celo blazinico, ampak gre na boljše. Jutri bo že dobro. Sem vesela, da sem šla na tečaj. Vsi doma občudujejo izdelke!:) habibti

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

18. dec 2007 12:12

Hehe, jaz sem bila bolj pridna in sem ubogala mojstra, pa so moji prstki ok - sem se bala, da potem mali ne bi mogla igrat na kitaro, kar obožuje;), pa sem jih rajši pazila... Stana, jaz sem vrtnice lahko spravila v eno plastično škatlo s kepo tistega živega apna zraven, ampak labod ni šel pa nikamor, tako da zaenkrat kar lepo stoji na tej škatli in čaka, da ga hitro komu dam, ker pri nama itak nima kaj delat (kvečjemu ga bom prevrnila kdaj, boljše da se ga hitro znebim;) Veri

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

18. dec 2007 14:53

Vau, kako čudoviti izdelki! A za to uporabljate poseben sladkor?Na kakšno podlago torte lahko te okraske daš, da se ne stopijo (tičino, maslo al smetano) veri, kakšno je to živo apno? zeloo lepo vida u. Sporočilo je spremenil(a) vida u. dne 18. dec 2007 14:54:31

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti