Izganjalci duhov

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

4. nov 2007 22:21

V bistvu govorimo o tem, da zle sile "obsedejo" ljudi, in to je treba izgnati... ? Ali se eksorcisti ukvarjajo tudi z izganjanjem duhov in podobnih "motenj" iz starih hiš? Kakšna je cena te storitve? To mene zelo zanima. LP

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

4. nov 2007 22:32

Sy, pred nekaj leti je bilo dosti govora in pisanja o nekih čudnih "letečih predmetih" v eni od slovenskih hiš. Če se ne motim, je takrat na pomoč priskočil kar farni duhovnik sam, ni bil potreben eksorcist. Po "babjem telefonu" sem takrat zvedela, da naj bi se pred tem v tej hiši šli klicanje duhov?!.

 

Če te konkretno zanima ima RKC verjetno tudi kako spletno stran, kjer lahko postaviš to vprašanje.

Cila

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

4. nov 2007 22:34

Joj ljudje, saj se večina izmed vas - oprostite ampak res- sploh ne zaveda o čem govori! Pa res ne želim biti žaljiva! Sama sem verna, oz. v opisu prebivalstva sem se opredelila kot rimokatoliške vere, pa vendar to ne pomeni da slepo verjamem vse, kar mi inštitucija pod tem imenom proda. Ja, rimokatoliška Cerkev pozna svoje "izganjalce duhov", ki pa so na žalost, omejeni s strani "politike", oz. tega kar RKC uradno priznava. V resnici pa obstaja veliko več... Issi

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

4. nov 2007 22:42

Kako pa izgledas,če te obsede zli duh? Včeraj mi je prijateljica pripovedovala,kaj se je te dni dogajalo v njeni hiši.Vso stvar je videl tudi njen mož,za katerega vem da ne verjame v zadeve v zvezi z duhovi.Po njunem pripovedovanju je nekdo potrkal na vrata,zato je šla pogledat kdo je.Zunaj ni bilo nikogar,le čevlji so bili čudno razmetani,hčerin čevelj pa se je sukal v krogu kakšno minuto.Rekla je,da sta bila z možem tako šokirana,da se nista mogla niti premakniti in da jo je obšel nek grozen občutek.Dva dni po tem dogotku pa je zjutraj nekdo nekajkrat potrkal po njunem spalničnem oknu(spita v drugem nadstropju).Sedaj je tako prestrašena,da ne upa bit sama v svojem stanovanju. LP kalcicl

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

4. nov 2007 22:49

sy, eksorcisti rkc se ukvarjajo zgolj s pomočjo ljudem, ki jih je obsedel zli duh. tako se spomnim iz nekega intervjuja. tebe zanima čiščenje hiše. o tem sem brala v neki knjigi, povezani s vzhodnjaškimi filozofijami. če se bom spomnila, ti napišem naslov. mimika

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

4. nov 2007 23:35

Eden, ki je že nekaj let pokojni, je bil doma iz Dolenje vasi pri Krškem. Eksorcist namreč, ne nek "čirulečarule". Ognjič

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

5. nov 2007 0:29

kalcicl je napisal/a:
Kako pa izgledas,če te obsede zli duh? Včeraj mi je prijateljica pripovedovala,kaj se je te dni dogajalo v njeni hiši.Vso stvar je videl tudi njen mož,za katerega vem da ne verjame v zadeve v zvezi z duhovi.Po njunem pripovedovanju je nekdo potrkal na vrata,zato je šla pogledat kdo je.Zunaj ni bilo nikogar,le čevlji so bili čudno razmetani,hčerin čevelj pa se je sukal v krogu kakšno minuto.Rekla je,da sta bila z možem tako šokirana,da se nista mogla niti premakniti in da jo je obšel nek grozen občutek.Dva dni po tem dogotku pa je zjutraj nekdo nekajkrat potrkal po njunem spalničnem oknu(spita v drugem nadstropju).Sedaj je tako prestrašena,da ne upa bit sama v svojem stanovanju. LP kalcicl

 

Ne me strašit, zdaj pa ne upam it dol v kuhinjo, lačna pa sem, da se mi kar v rit sveti... in to samo zato, ker verjamem, da nekaj je na tem, saj se je tudi meni pripetila podobna zgodba. Pa ne bom o tem, saj bi me tisti, ki v to ne verjamejo zopet obsuli s 1000 in eno opazko...

Lep dan in veliko se smejte

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. nov 2007 6:14

Ognjič je napisal/a:
Eden, ki je že nekaj let pokojni, je bil doma iz Dolenje vasi pri Krškem. Eksorcist namreč, ne nek "čirulečarule". Ognjič

*ebiga ognjič, za mene so to vse " čirulečarule ", pa naj si bodo v okviru RKC kot eksorcist ali kot vrač, ki okoli ognja skače s kopjem v roki in rogovi na glavi. Kakšna pa je razlika?  

ežoj

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

5. nov 2007 8:02

ežoj, bom vprašala one, ki so v naši družini zadolženi za verske zadeve, jaz ne vem kaj dosti o tem. Bi pa rekla, ja, da vse skupaj res deluje enako...če se prepustimo in smo vodljivi, nas lahko hipnotizira eksorcist al pa tist čarodej Vlado. Ognjič

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. nov 2007 8:50

Meni je tale pater Božič rekel, da prešvoh izgledam, da bi me sploh lahko kaj obsedlo Zraven me je pa tako uščipnil v lice, da sem modrico dobila. Evo, moje mnenje o eksorcistih. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti