Živjo! Vem, da je to čisto nekulinarična tema, ampak me vseeno zanima če kdo ve, ali obstaja v Sloveniji župnija, kjer otroci v prvem razredu ne obiskujejo verouka, pa gredo v tretjem razredu k prvem obhajilu!?
Hvala in lep jesenski pozdrav!
Živjo! Vem, da je to čisto nekulinarična tema, ampak me vseeno zanima če kdo ve, ali obstaja v Sloveniji župnija, kjer otroci v prvem razredu ne obiskujejo verouka, pa gredo v tretjem razredu k prvem obhajilu!?
Hvala in lep jesenski pozdrav!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.