A kdo ve kdaj se sejem delo in dom no ali pa nekej podobnega,uglavnem razstava notranje opreme.A ni bilo ponavadi to nekje v novembru?
leni1
A kdo ve kdaj se sejem delo in dom no ali pa nekej podobnega,uglavnem razstava notranje opreme.A ni bilo ponavadi to nekje v novembru?
leni1
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.