Zajtrk v postelji

neznan uporabnik

25. okt 2007 13:34

sej lepo da kdaj dobiš zajterk v posteljo, samo si predstavljate vse te drobtine pa ko pika...mislim da je isto če te partner preseneti za mizo, pa kakšne svečke zraven... lovebeyba

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

25. okt 2007 13:43

Hja, zajtrk v postelji....ja, ko sva bila še v garsonjeri pa je bil vse skoraj en sam prostor....pa če se je SLUČAJNO zbudil pred mano. Imam pač smolo, da se zbudim 2-3 ure pred njim in največkrat tudi kavico pijem sama. No, ko pa sem bila lani operirana in nisem smela vstajat in hodit, mi je prinesel zajtrk, ampak v dnevni na kavč, spalnica je bila takrat njegova. Petelinji zajtrk....ja, je tudi bil, če sem slučajno potegnila spanje in sva se skoraj hkrati zbudila. Ta je najboljši. Irena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. okt 2007 14:35

Noa, spet sva skupaj....pa vida70 in še katera....ne le vino in pivo, tudi sex je hrana, pa ne nujno v postelji....ampak za zajtrk pa res tekne, je potem ves dan lep....Mamamia mamamia

ovčka  

član od: 1.6.2007

sporočila: 174

25. okt 2007 16:41

No - za petelinji zajtrk so posušene drobtine na rjuhi zelo koristne.... LP! ovčka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

25. okt 2007 16:54

uh jaz pa mojemu nonstop nosim zajtrk v posteljo no ne nostop, ob sobotah in nedeljah, ko ne gre v službo. on pa ga meni ne nosi ker nikoli ne spim pri njem, pri nas pa se raje izogiba kuhinji ker bi naša mati naredila taki teror če ni vse tak kot si ona zamisli da bi mi pokvarila dan še pred zajtrkom. želim si da bi me kdaj presenetil z zajtrkom v postelji ampak vedno se zbudim pred njim on pa je enostavno prelen oziroma ve da bom jaz poskrbela za to. če mu pa kdaj omenim da bi tudi jaz rada da mi servira zajtrk v posteljo potem pa se mi samo nasmeji pa reče, da enkrat ga bom že dobila, do takrat pa naj sama skrbim za to. potem mi preostane samo da se že navsezgodaj jezim sama nad sabo ali pa se mu nasmehnem in je to to. nektarina

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

25. okt 2007 17:48

ma gari, abi me kdo razvajal. ponavadi mu moram jaz pripravit zajtrk, ker vstanem prej, razen, če gre on zjutraj delat pa si pripravi sam Majda

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

25. okt 2007 18:35

Zakaj pa bi moral samo moški pripraviti svoji partnerici/ženi zajtrk v postelji? A obratno se pa nobeni ne sliši ?? Pa, prosim, ne me zdaj napast spet s tem, kako je večina moških nefunkcionalna v gospodinjstvu in kako ste uboge reve za vse same. Kakor ste si jih vzgojile, tako pa imate. Sicer pa, kar se mene tiče, nič od zgoraj naštetega ne pride v poštev preprosto zato, ker sem sam; v postelji pa ne jem, ker je potem polno drobtin vse naokrog. Drejček

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

25. okt 2007 20:24

Mene pa pusti spat in to je bistvo! Enostavno ne sfolgam zaradi vse preobremenjenosti, služba, šola, hiša, zdaj še Goljat, pa mnogokrat študiram tja do zgodnjih jutranjih ur... In v soboto zjutraj spim, on in hčerka gresta pa kam ven, gledata TV... Saj je res, da včasih tamala pride; Mami, mami vstani! Ampak mami je tako utrujena, da ne more ob 5:30 vstajat tudi za vikend... In pri nas smo tako zgodnji, petek in svetek... lidka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

26. okt 2007 12:51

drejček, saj nas je par napisalo, da smo lubijem nosile zajtrk v posteljo! Pri nama trenutno to pač ni najlažje izvedljivo, ker se je težko odplazit stran, ne da bi se kdo zbudil;) Bo pa spet prišlo na vrsto, samo da enkrat malo pravi čas umaknem, da ga ne zbudi;) Veri

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. okt 2007 13:02

lidka je napisal/a:
Mene pa pusti spat in to je bistvo! Enostavno ne sfolgam zaradi vse preobremenjenosti, služba, šola, hiša, zdaj še Goljat, pa mnogokrat študiram tja do zgodnjih jutranjih ur... In v soboto zjutraj spim, on in hčerka gresta pa kam ven, gledata TV... Saj je res, da včasih tamala pride; Mami, mami vstani! Ampak mami je tako utrujena, da ne more ob 5:30 vstajat tudi za vikend... In pri nas smo tako zgodnji, petek in svetek... lidka

 

Lidka počakaj še par let pa bo ob 5.30 šele domov prihajala.

jade

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti