TUDI JAZ BI RABILA SPAR NALEPKICE,ODDAM PA MERCATORJEVE Z VESELJEM.
SE PRIPOROČAM
HVALA VNAPREJ.
LEPO SE IMEJTE
SULI
Nove spar nalepke
Jaz pa mam kar nekaj mercatorjevih če kero zanima!!
tatam
| marjeta10 je napisal/a: |
| Ali res prav nihče nima viška kakšne tuševe zvezdice?
lp
marjeta10 |
Rabim še nekaj šparovih nalepk,prosim če ima katera kaj viška,z veseljem oddam mercatorjeve.
darja-
Imam 8 modrih in 5 ciklamnih tušovih zvezdic,
sporočite, kam naj jih oišljem
lp Tadeja
tadeja 13
Pozdravljeni!
Jaz bi tudi rabila Sparove nalepke (7komadov), mi jih še nekaj manjka, pa bi rada eno stvarco nabavila za božička...Če mi lahko kdo pomaga bom zelo hvaležna.
lp Bojanca ![]()
bojanam, pošlji mi naslov, ti jih lahko pošljem, jih imam kar nekaj na zalogi.
Lp
Palma
Šparove nalepke mankajo tudi meni,če kje ostajajo jih z veseljem posvojim.
anaeva
Drage PUNCE;GOSPE;GOSPODIČNE IZ KULINARIKE
Danes me je že obiskal
,potem pa je prišel še
.Prinesla sta mi NALEPKE.Hvala vsem,ki ste mi jih poslali,ker sem po nesreči zbrisala vaše ZS se bom kar takole javno zahvalila vsem.Hvala za prijaznost,po potovalkeeeeee grem že ta vikend,kupila pa bom lahko še kakšno več kot so bile božične želje.HVALA in dobro božično peko želim vsem,ter lepe praznike.
anaeva
Da ne bom odpirala nove teme, bom vprašala kar tu:
v reklamnih papirjih so Sparove potovalne torbe v različnih barvah: rjava, modra in črna. V Sparu, v katerega zahajam, pa imajo samo rjave torbe. Kako se pride do modrih ali črnih? Ali imajo v drugih Sparih druge barve torbe?
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
