No,te teme pa jaz ne smem spustit, saj moj vzdevek izvira iz dejstva,da sem bila vcasih velika obozevalka NW,z njimi pa Tarje.Ta je pred casom odsla, NW pa so nasli novo vokalistko.Za njo lahko recem le,da ni ne boljsa ne slabsa, je pa drugacna.Upam,da jim bo tudi brez Tarje uspelo.Zadnji nastopi NW so bili zelo zelo slabi in nesoglasje v skupini je bilo cutiti na koncertih kot tudi v raznih clankih na internetu in casopisih. Jaz ostajam zvesta Tarji, NW pa ne vem, ce bodo se kdaj tako visoko na moji osebni lestvici, saj so se mi fantje kar malo zamerili skozi obrekovanje in natlocevanje o dejstvu kako je Tarja neka "wanabe" diva itd. Vendar vsaka medalja ima svoji dve plati,katero bolj upostevamo pa je odvisno od nas.Jaz sem se odlocila za Tarjino, NW pa zelim veliko uspeha v prihodnosti.Na youtube se da videti tudi ov solo komad Tarje - I walk alone katerega si oglejte in presodite sami.
Lep pozdrav,Tarja
Tarja83