A katera ve za katero stvar se zdaj zbirajo nalepke mercator? V šparu se za potovalne kovčke, mercator pa?
Hvala za info, na njihovi strani ne piše nič. Se pa že zbirajo, sem slišala reklamo.
swarovski
A katera ve za katero stvar se zdaj zbirajo nalepke mercator? V šparu se za potovalne kovčke, mercator pa?
Hvala za info, na njihovi strani ne piše nič. Se pa že zbirajo, sem slišala reklamo.
swarovski
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.