Dolores bi verjetno rada izvedela izkušnje tistih ki so tam že bili.
Jaz sem bila 2x, od tega pa je že kar nekaj časa. Bilo je super, uspelo mi je skozi dati skoraj vse naprave, sem pa morala kar pohiteti. Edino kar mi ni bilo všeč je to da v restavraciji nisem znala prav naročiti ker nisem znala italijansko in sem na koncu dobila pico ki je imela samo kečap, pa še ta se mi je zdela svinjsko draga.
Najbolje si je doma narediti sendviče, pa pijačo imeti s sabo.
Pa tableto proti slabosti in kakšno proti bolečinam da ne pokvari izleta.
Bi pa rada še kdaj šla, tudi cenovno nudijo agencije dobre variante.
Lp!

kordelina