Zaščitna očala

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

tema odprta - 14. okt 2007 18:37 | ogledi: 1.390 | odgovori: 6

v službi(v proizvodnji) je na nekaterih delovnih mestih obvezno nošenje zaščitnih očal. Nekateri ta očala ne prenašajo- s tem mislm, da jih boli glava, se jim vrti, slabše vidijo... Sedaj pa še zahtevajo, da tudi tisti, ki imajo svoja očala- z dioptrijo, povrhu nosijo še zaščitna! Ima kdo s tem kakšne izkušnje?Ali morajo biti ta očala- zaščitna, tudi testirana, ali so vsaka plastična očala dobra.?Upam na vaše sodelovanje, LP

janadam

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

14. okt 2007 18:43

Jaz vem, da smo v našem podjetju naročali prav tista očala, ki jih je predpisala služba za varstvo pri delu. Sedaj če imate tak oddelek potem bodo oni sigurno najbolje vedeli, drugače pa pomoje vsaka plastična očala ne morejo biti primerna, ker potem se sigurno s tem ne bi ukvarjali v oddelku varstva pri delu, ampak bi nakupili najcenejše. No vsaj jaz tako mislim. patty Sporočilo je spremenil(a) patty dne 14. okt 2007 18:44:35

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

14. okt 2007 19:25

ja kakšna imajo pa tisti očala ki imajo že svoja-z dioptrijo?hvala patty janadam

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

14. okt 2007 19:38

Ja zanimivo tole vprašanje okoli dioptrije, ker mi smo namreč naročili samo eno vrsto in je kar precej takih, ki že sedaj nosijo očala....če kja izvem napišem, mislim pa, da zaščitna očala z dioptrijo ne obstajajo. patty

janadam  

član od: 25.9.2007

sporočila: 78

14. okt 2007 19:47

Am..narobe smo se razumele. Želim ti povedat da tisti, ki imajo svoja očala z dioptrijo, morajo po vrhu dati še zaščitna, saj so kot marsovci:) Nekateri jih čez svoja sploh ne morajo dati, ker imamo samo ene vrste. janadam

ElaS  

član od: 3.10.2007

sporočila: 56

14. okt 2007 21:14

Zaščitnih očal je veliko vrst. Med najkvalitenejše spadajo Uvex. Če se nekdo slabo počuti z zaščitnimi očali, potem verjetno niso dobre. (tudi cenovni razpon je zelooo velik od 3 do 30 € ali pa še več). Na netu je veliko ponudnikov zaščitnih očal. Samo predlog za tiste ki že nosijo svoja očala - mogoče bi namesto zaščitnih očal nosili vizirje. Lep pozdrav ElaS

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

14. okt 2007 21:21

Če niso zadovoljni s tistimi, ki jim jih nudi služba, naj na lastno pest kupijo druge, boljše... Verjamem, da je neprijetno jih nosit, a če preprečiš poškodbo, potem ni dileme. veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti