Rožce iz listja

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. nov 2007 20:12

Rimljanka, katka najlepša hvala za pomoč, sem se že spraševala kako priti do takšnega albuma, saj je v bistvu vse enostavno, samo vprašati moraš, saj se s tem vendar ne rodimo.............v glavnem imam težave (v bistvu je danes že celi dan nekako čuden, saj Murphy deluje na celi črti....... za piko na i me je najmlaši sonček pred nekaj minutami kompletno pobruhal, verjetno ker se ni strinjal z mojo kuho).... saj se mi stran odpre, me spusti do vnosa podatkov, potem pa začne komplicirati in mi nenehno pravi, da nisem pravilno prepisala ključa............. mogoče je kaj povezano s tem, da ima težave z delovanjem, ampak ne skrbita, bom vztrajala, pa bomo videli kdo bo prvi popustil. Imata še kakšno drugo pot, ki bi mi omogočila, da to slikco prej spravim sem gor katjushka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

3. nov 2007 8:45

Evo, pa mi je uspelo ... Zaenkrat sem prilepila samo obljubljeno fotografijo, ampak od sedaj bom pa lahko tudi jaz svoje "umetnine" delila z vami...... http://www.moj-album.com/uredi/katjushka/996 LP katjushka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. nov 2007 9:07

He he he, kaj naredi en link...lani pripnem za jesensko ustvarjanje, je pa že celo leto v uporabi:))))pridne...jaz ga še nisem delala, ker nikoli ne najdem rdečih lepih listov:((

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

3. nov 2007 9:51

majamarko s kod pa si? sem videla v mariboru take lepe rdeče liste, ful vinsko rdeči so. kakšen pa je problem? da so na taki lokaciji da je tako tako za nabirat. so namreč tam preko citya, na steni od zapora, pri spomeniku. če katero zanima. nektarina

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

3. nov 2007 10:29

nektarina, tudi jaz sem jih videla zadnjič, ko smo se peljali mimo in si rekla, da jih moram nabrati, ko se bomo vračali.............ampak si lahko misliš, da sem pozabila. Bom delala na tem, da še letos stopim tja...upam, da mi ne bodo prej vsi odpadli.... katjushka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. nov 2007 10:34

nektarina, v Ljubljani je suša z lepi listi, sem v Tivoliju zadnjič videla par listov ampak visoko v krošnji...nisem ravno tip za plezanje...niti trta se nam ni lepo obarvala...pa sem si že lani zadala da bom naredila šopek za na grobek dedka pa nič... eh smo pa v voščilnicah za praznike, samo še malce tuhtam o limu za blago oz darilne trakce da mi ven ne udari na kartonu...imam en transparent lepilo pa nič dober...silikon pa si tudi ne upam...

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. nov 2007 10:42

katjushka, zelo lepo si naredila, pa še mala dekoracija, super majamarko, jaz sem rdeče liste dobila v Spodnji Šiški, pri gasilskem domu na Gasilski, tam v zaraščenem vrtu...res pa je, da vsek dan hodim mimo. katka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

3. nov 2007 10:50

katka lopatka hvala, jaz se tam sicer samo vozim z busom proti Gorenjski, drugače pa v smeri Kočevja žalost od žalosti...letos še medvedov ni bil ona delu:)))

neznan uporabnik

3. nov 2007 14:11

katjushka je napisal/a:
Evo, pa mi je uspelo ... Zaenkrat sem prilepila samo obljubljeno fotografijo, ampak od sedaj bom pa lahko tudi jaz svoje "umetnine" delila z vami...... http://www.moj-album.com/uredi/katjushka/996 LP katjushka
joj tep je pa tole tako lepo uspelo...res lepo... lovebeyba

neznan uporabnik

3. nov 2007 14:43

tole se mi pa tako dopade...da čakam da dobim družbo za sprehod v bližnji park...da skočim nabrat listje... lovebeyba

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti