Repcepti

tema je zaklenjena

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

11. jul 2002 18:50

Kuva se pa ti glasis?A te je mogoce kdo prosil za tvoje mnenje oz. da moras brati kar se mi pogovarjamo?A te je A A A .. prosim ne vtikat nosa sem ce se te nic ne tice. Hvala. Pa brez zamere Tatjana

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

11. jul 2002 19:45

Tjanca Tale forum je ful dober ravno zaradi ljudi ki se tu oglasajo. Nadaljuj s takim odnosom, pa se bos lahko pogovarjala samo se sama s seboj. Ce noces da beremo kaj se pogovarjas z Jernejem, mu pa pisi na njegov naslov. Ne vem sicer kaj bo njegova zena rekla..... Upam samo, da nisi novi Murko. A si, al ne, to je zdaj LP, R

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

11. jul 2002 20:00

rebecca .. vem za kaj se uporablja forum.. vem pa tudi, da mi ne pisemo tukaj, da nas potem eni komentirajo z zehanjem in podobno. Sploh pa se ne menim samo z Jernejem .. sam tega ocitno nisi opazila. In tud motis se ce misls de se bom sama s sabo pogovarjala, bi prejt rekla de se bodo uni sami sabo pogovarjal, ko dajo komentar zehanjem. btw.. Nisem vedela, da Jerneju zena ne pusti, da se pogovarja se s kaksno osebo, ki je v tem primeru zenskega spola. Sreca, da imam jaz taksnega fanta, da mi pusti se ment se z drugimi osebami. .. kr neki Tatjana

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

11. jul 2002 20:15

pa se tole... Jaz imam vsaj toliko kulture, da ne posmehujem nobenga oz. govorim, da kako je brezvezna tema.. (spostujem ljudij in njihovo pogovarjane, nismo vsi enako .. sto ludi sto cudni ) Ampak, ker se ne strinjam z mnenjem od syicia .. oprosti sam a v zivo ko se meni ta oseba s prijatelji (ce jih ima sploh, ko se ji sam zeha) tud rece "brezvezna tema .. zehhhh" .. sem jaz sedaj po tvoje.. kaj ze Murko ? .. heh .. rebecca .. Tatjana

asmpro  

član od: 11.7.2002

sporočila: 1

11. jul 2002 20:46

Najprej naj pohvalim domaco stran kulinarika.net, res super, vkljucno z recepti. Kar pa tukaj ne razumem, zakaj ste nekateri tako zamorjeni, ali pa nimate kaj za pocet, da se vtikate v teme, ki vas ocitno nic ne brigajo. Pustite no punco na miru, ali ne vidite, da je ravno prisla na to super stran, in pac sprasuje, kar ste nekoc tudi vi? Raje pojdite kaj dobrega skuhat Sporočilo je spremenil(a) asmpro dne 11. jul 2002 20:50:13

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

12. jul 2002 22:19

Hvala, Rebecca, za podporo. Hotela sem samo povedat, da tale tema nima NIC, CISTO NIC zveze s kulinariko. Ali se motim? Ce bi vsak, ki pride, odprl svojo temo na forumu o tem, kako super stran da to je in koliko vprasanj ima, bi kmalu brali vec drugih stvari kot kulinarike. Meni tudi tole "disi" na novega Murkota. btw: naslov teme je narobe napisan, ce mogoce se ni nihce opazu. lep pozdrav vsem Sycia

Tjanca  

član od: 6.7.2002

sporočila: 265

13. jul 2002 19:57

sycia .. vidim, da si tolk pametna, da vidis, da je naslov teme narobe napisan (je pac tipkarski skrat) in iz tega se vidi, da nimas nobenga dela in moris potem s svojo butasto pametjo ljudjem, ki ne vedo npr. potek, kaj moram narditi, da je recept objavlen pod temo "Recepti".. in koliko casa potem traja, da je objavlen...in zato si zelo butasta, ce mislis, da ta tema nima nic z SloKul .. moram ti povedati, da se mi zelo smilis, ker vidim, da ne znas brati. Mi je prav zal, ampak je res. Itak pa sem navajena, takih oseb kot si ti, ki se imajo za pametne... Sploh pa ne vem, kaj imas proti mojimi vprasanji, ki se sploh ne ticejo tebe, ampak tistih, ki delajo KulSlo.. in ce bi se npr. Jerneju, ki je btw glavni urednik KulSlo, zdela moja vprasanja nepovezana z KulSlo, mislim da sploh ne bi odgovarju ... idiot ostane na tem, da to ni to. Tatjana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

13. jul 2002 20:24

Tatjana, v opozorilo (prvo in zadnje) boš do srede blokirana! Še ena taka pa boš blokirana za vedno. Žaljenje na našem forumu ni dovoljeno! Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sycia  

član od: 4.12.2001

sporočila: 139

13. jul 2002 21:24

Hvala obema Sycia

neznan uporabnik

14. jul 2002 17:04

LoL... Jernej, oprosti sam kdo je pa koga prvi zacel zalit? .. vidim, da si to kar spregledal.. ... in ce bi bil "pametn" bi moralo "opozorilo" veljati prejt za uno kot za mene.. je una zacela, ne jaz ce me spomin ne vara... pa se neki za tvojo A.I. intelligence .. mi lahko nestetokrat blokiras acc oz. uporabnisko ime.. se ti v tisti sekundi na nov prijavim in pisem v forumu ... Nisem vedela, da pravilo zaljenja velja samo za mene (oz. za nekatere). Hvala za tako lep pozdrav na SloKul. Sej ni cudno, da za taksno vedenje nocejo ljudje placati, ko boste imeli tisti 2. november projekt za clananrino ... zdej jih pa cisto popolnoma zastopm, zakaj so proti. Jernej, ce mene en zali ga bom nazaj, sem pac taksen clovek, ki se ne pusti nekomu jebati oz. v tem primeru zaliti .. ampak itak po tvoje in po mnenju se dveh, sem jaz tista, ki je zacela ... ROFL Nisem pa tudi vedela, da je tukaj prepovedano karkoli sprasevati v zvezi s SloKul .. in dajati pohvale za taksno lepo domaco stran. Jernej, zanima me sam neki se... Zakaj imate potem forum, ce je prepovedano sprasevati kar se tice SloKuL? Zakaj so potem teme .. Recepti/Nasveti, Zdrava prehrana, Mali oglasi, Obvestila KulSlo,Pisma bralcev,Vino v gastronimiji , ce se je prepovedano pogovarjati o tem? ... ker potem boste pa morali na prvi strani ze takoj, ko pridejo obiskovalci napisat..."""" Da kakrsnokoli vprasanje in kakrsnakoli pohvala v zvezi s KulSlo je prepovedano/a, ker ko to pisete, se ne strnijamo in se nam zraven zeha."""" Jernej, ce to ni res.. potem si se zmotu, ko si blokiru mene, oprosti ampak si napacnega cloveka, ker jaz sem mela vprasanja v zvezi s SloKul, in tud pohvalo, ki sem vam jo dala za to stran je bila za SloKul ... in ce gres malo nazaj pogledat, bos videl da je sycia bila proti temu(se ji je zehal). Sedaj pa kdo je koga zali? A sem jaz njo oz. upam da ne mislis, da sem tebe kej zalila? Ali je mogoce una tebe in celotni SloKul team? .. dej mal se to vprasi, pa drugic ne prehiter sklepat neki Kot sem ze enkrat rekla, najlepsa hvala za taksno dobrodosljico! Lp, Tatjana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti