Danes sem šla do Hoferja.. zaradi glazure.. Žal jim je ostalo le limonino in punčevo glazuro.. in so tudi že dlje časa brez kokosove maščobe.. žal...
MYCHELLE
Hoferjeva glazura za torte
omenjenih glazur ne poznam, sem pa že pred leti dvakrat poskusila z drugima, vendar nisem bila zadovoljna. obe sta bili pretrdi in če je bilo pecivo mehko oziroma sočno, e ga ni dalo lepo narezat. tako, da ostajam pri klasiki: jedilna čokolada, kokosova mast ali margarina, olje. preliv pride super in lepo se ga reže.
mimika
| MYCHELLE je napisal/a: |
| Danes sem šla do Hoferja.. zaradi glazure.. Žal jim je ostalo le limonino in punčevo glazuro.. in so tudi že dlje časa brez kokosove maščobe.. žal... |
To so sezonski izdelki, ki jih nimajo vedno na voljo. Imajo dokler ne prodajo vsega potem celo leto ni več. Če si hočeš nabaviti moraš sladiti reklamam in takrat, ko dobijo si narediš zalogo. Kokosove maščobe še ni bilo letos kolikor vem. Mislim, da dobijo pred decembrskimi prazniki. Sigurno bo v reklami.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
