A je že katera sprobala premaze, ki so pakirani v podobnih lončkih, kot jogurt? Okus je pa čokoladni, limonin ali punčev. Kako ste bile zadovoljne?
Hvala.
seherezada
A je že katera sprobala premaze, ki so pakirani v podobnih lončkih, kot jogurt? Okus je pa čokoladni, limonin ali punčev. Kako ste bile zadovoljne?
Hvala.
seherezada
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.