Zanima me če je kdo kupil pralni stroj Whirlpool pri Tušu na zvezdice in kako ste z njim zadovoljni???
Sem vprašala že v eni drugi temi, ki je sedaj ne najdem in jo zato odpiram še enkrat.
Lep pozdrav vsem!!!
White Daisy
Zanima me če je kdo kupil pralni stroj Whirlpool pri Tušu na zvezdice in kako ste z njim zadovoljni???
Sem vprašala že v eni drugi temi, ki je sedaj ne najdem in jo zato odpiram še enkrat.
Lep pozdrav vsem!!!
White Daisy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.