Oblačila za zelo visoke

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

tema odprta - 5. okt 2007 7:59 | ogledi: 2.353 | odgovori: 28

Pozdravljeni,

ker imate za vsakega kakšno informacijo, odgovor in pomoč, tudi jaz prosim nekaj: kje bi kupila oblačila za sedemnajstletnika, ki je visok 197 cm in težek cca. 82 kg, torej zelo visok in suh?

Nekaj sicer dobiva v New Yorkerju,predvsem jeans, saj imajo nekaj modelov, ki je za take; puloverji, mikice in jakne so vse po vrsti preširoke, če mu je dolžina trupa in rokavov prav.Jakne ne dobiva, ne vem ali bo brez pozimi ali kaj...

Enkrat sva dobila kar veliko stvari v Avstriji v C&A na otroškem odd., velikost 188 cm, ampak to je bilo pred dvemi leti, ko je imel ene 182.

Obutev kar dobi, čeprav ima 46-47 številko, oblačil pa zlepa ne.

Tole mi pošteno že najeda, zato prosim za pomoč! Rada bi mu kupila, pa ne morem najti...

Odhod čez mejo ni problem, če kdo kaj pozna, samo da bi dobili!

Velik Hvala za pomoč!

juma

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. okt 2007 8:51

juma glede zimskih jaken ti lahko povem da so letos v trgovinah predvsem daljše jakne torej upam da ne bosta imela problemov s tem. nekaj takih jaken je v new yorkeryu, zasledila sem jih tudi v hervisu, pojdita pogledat še tja. glede puloverjev in mikic pa ti svetujem da če ni druge variante da pač neseš k šivilji in vse skup vzame. verjamem da so bolj oprijeti puloverji tudi krajši in da mu ne ustrezajo. kaj pa v h&m si že kaj gledala? ali pa tom tailor. nektarina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2007 8:53

Poznam moške te velikosti, ki so kupovali v Bosni na sejmišču Arizona, ker drugje niso dobili. Tam je nižje cenovno, ne vem, če ti to ustreza, a baje se dobi tudi dobre stvari. katka

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. okt 2007 9:17

Nektarina, saj te daljše jakne sva že gledala, ampak će je zadosti dolga in rokavi dovolj, je potem čisto preširoka, mu kar pleše okoli telesa. Bova pa še šla iskat, bova še v H&M pogledala, čeprav imam malo proti njemu, saj težko najdeš kaj kvalitetnega: ker če je že material v redu, je pa všrek zašito... Pri Tom Tailorju je že mož kupoval bolj športne, fajn stvari, ampak njemu je bilo ravno prav dolgo, pa ima 187 cm, zato ne verjamem, da bi bilo "tamalmu" zadost dolgo... Katka, a da bi v Bosni na tržnici dobili? Seveda me ne moti, da je cenovno ugodno, verjamem da se dobi tudi dobre stvari. A to bi bila ena zadnjih variant- Bosna. Hvala obema za odgovor! Kaj nihče ne ve za kakšno italijansko ali avstr., mogoče celo specializirano trgovino za velike? LP juma

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

5. okt 2007 9:39

Poskusi v Trstu, Centro Giulia, trgovina pa OVIESSE. LP Anamarija

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. okt 2007 9:52

Juma, a tiste, ki se s takimi problemi dnevno spopadajo, si vprašala? Recimo, jaz bi na tvojem mestu malo zavrtela telefone po košakarkaških klubih. Tam imajo vedno kakšno tajnico, ki si vse zapomni in bi lepo vprašala, če ve, kje si njihovi kadri kupujejo oblačila. Pa grem stavit, da se bo našla kakšna, ki ti bo kaj oprijemljivega povedala. Če ne bo znala odgovoriti od prve, bo pa malo povprašala. Vendelina jr.

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

5. okt 2007 10:18

V našem klubu niti ni veliko tako velikih, nekaj pa le, pa tudi mamo kakšno poznam. Vidimo se bolj na kakšnih tekmah, tako, da ni ravno veliko prilike povprašat. Pa bom, ko se vidimo s tapravimi. Pa še nekaj sem se pravkar spomnila: imela sem sošolko-frendico, ki se je takoj po gimn. poročila z reprezent. košarkarkarjem. Do zdaj nisva niti imeli stika, kjub temu, da sva bili kar frendici svoj čas. Njena pot pot je kmalu šla za njim po Evropi, pa se nisva več videli. Ampak tole pa je dobra priložnost za spet navezat stike, kajne? Vendelina, hi hi, a da bi kar klube poklicala, kje se košarkarji oblačijo? Se bojim, da dobim odg.,da jih oblači Mura :) Za vsak dan pa se morajo tudi oni nekje obleči, a ne? En Oviesse pa celo poznam v TRbižu, Anamarija, a da imajo tam kaj za velike, a kako? Brez zamere, ampak poskusim lahko na 100 koncih, pa nič ne dobim. Hvala za nasvete, pozdrave juma

baredi  

član od: 7.7.2007

sporočila: 31

5. okt 2007 10:31

Probajta pri Neckermanu . Tel. 02-300-49-00 www.neckermann.si Veliko sreče baredi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. okt 2007 11:09

Juma, sploh si ne predstavljaš, koliko uporabnih infotov dobiš, če pokličeš kamorkoli, kjer imajo tajnice. In rečeš, gospa, a mi lahko, prosim pomagate? In potem se res potrudijo. Velja za vse primere - od tega, da dobiš izvrsten termin pri ministru do tega, da ti povedo, kje so štacune za košarkarje. Ti kar lepo pokliči v kakih pet večjih klubov. Vendelina jr.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. okt 2007 11:14

Tu je vprašanje sicer za moškega, ne vem kako imajo tam, ampak v ženski reprezantanci tega ni, vse si moraš kupiti sama, oni ti eventuelno vrnejo kak denar za kakšne superge. katka

Zvezdana  

član od: 20.1.2003

sporočila: 118

5. okt 2007 11:21

Juma, imam probleme kot ti, sin je prav tako velik in suh, manzel se vecji in bolj mocen in prav vse dobita pri Neckermanu. Malo prestudiraj njihove tabele, res je, da nimajo veliko modelov v podaljsani velikosti, vendar vedno nekaj najdemo. Sporočilo je spremenil(a) Zvezdana dne 05. okt 2007 11:34:51

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti